Kontakt91 822 80 55
 • Pon. - Piątek 8:00 - 18:00
 • Sobota 8:00 - 14:00
Koszyk: 0.00 zł 0 szt.
Menu

O firmie

 1. O nas.
 2. Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty.
 3. Akceptowane formy płatności.
 4. Rabaty dla stałych klientów.
 5. Polityka prywatności.

''

O NAS

Sklep internetowy Biuro i Dom należy do grupy "MIRAT" do której należą sklepy internetowe:

 • Mirat.pl - Świat Inspiracji
 • Biuro-dom.pl - Fotele i Krzesła

Właścicielem sklepu internetowego Mirat.eu dostępnego pod adresem internetowym http://mirat.eu/ jak i również artykułów wystawianych na aukcjach internetowych jest:
MIRAT s.c. A. Tereszkiewicz, P. Harasimowicz,
ul. Gombrowicza 37
73-110 Stargard Szczeciński
- NIP: PL 854-23-19-788
- regon: 320397099
- nr rachunku:
PKO Bank Polski 82 1020 4867 0000 1902 0137 7571

Którego właścicielami są:
- Andrzej Tereszkiewicz prowadzący działalność gospodarczą na podstawie decyzji prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego o nr ewidencyjnym 20384
- Paweł Harasimowicz prowadzący działalność gospodarczą na podstawie decyzji prezydenta Miasta Stargardu Szczecińskiego o nr ewidencyjnym 19642

Nasz sklep powstał dla WAS DRODZY KLIENCI w 2006 roku!!!
Wiemy jak wiele czasu zajmuje kupowanie produktów w różnych sklepach internetowych, powoduje często znudzenie i niechęć do dalszych zakupów. Często nie ma możliwości negocjacji cen porównując oferty i ceny produktów, jednak u Nas jest inaczej.

Dzięki dogodnej lokalizacji, jest zawsze pod ręką. Kupując u nas ZAWSZE masz prawo do rezygnacji z zamówionych produktów. Nawet jeżeli otrzymałeś już zakupiony towar, to masz prawo zwrócić nie tylko w ciągu 14 dni jak stanowi Polskie prawo, ale 30 dni, nie podając powodu zwrotu.

''

NAGRODY, CERTYFIKATY, WYRÓŻNIENIA

 • Jako firma znaczącej i ugruntowanej pozycji, dla bezpieczeństwa wszystkich klientów zwiększamy swoje standardy i możliwości, oraz ulepszamy swoje systemy, abyśmy mogli lepiej chronić przepływ informacji między naszymi klientami. Służy nam do tego certyfikat SSL, będący zabezpieczeniem łączności w internecie. Dzięki niemu wymiana informacji i danych odbywa się w sposób poufny i zaszyfrowany, gdzie wszystjie informacje są bezpieczne i niedostępne dla nieupoważnionych osób.

  Certyfikaty SSL zabezpieczają Państwa dane przed kradzieżą informacji dotyczących haseł i numerów kart oraz ich użyciem, fałszowaniem danych czy innymi przestępstwami dokonywanymi na systemach firm, sklepów czy innych instytucji.

certyfikat ssl

 • Dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi nasi konsultanci przechodzą cyklicznie szkolenia z zakresu Profesjonalnej Obsługi Klienta, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom obsługi oraz indywidualne podejście do każdego naszego klienta.

''

Od samego początku firma MIRAT s.c. należy do Stargardzkiej Izby Gospodarczej do której należeć mogą jedynie firmy cechujące wysoką kulturą oraz uczciwością prowadzonego biznesu.

 • W 2012 roku nasza firma po raz pierwszy otrzymała nagrodę oraz została LAUREATEM w kategorii LIDER STARGARDZKIEGO BIZNESU 2012 roku. W 2013 roku fima ponownie została wyróżniona i kolejny raz otrzymała nagrodę w tej samej kategorii.

wyróżnienia

''

 • w latach 2014 i 2015 otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzelelnej Firmy, czyli świadectwo potwierdzające rzetelność finansową oraz etyczną postawę biznesową. Każda firma ubiegająca się o to wyróżnienie została wcześniej zweryfikowana w Krajowym Rejestrze Długów, a także przedstawiła zaświadczenie o braku zaległości podatkowych oraz wobec ZUS i trzy referencje poświadczające jej wiarygodność. Jednak to nie wszystko – posiadacze Złotych Certyfikatów Rzetelności to nie tylko firmy wiarygodne finansowo, ale przede wszystkim takie, które mają poczucie odpowiedzialności społecznej. Zobowiązują się one do przestrzegania zasad etyki w biznesie, podpisując Kodeks etyczny Programu Rzetelna Firma.

złoty certyfikat

''

Nadzór prawny na regulaminem oraz innymi działaniami firmy sprawuje serwis LegalnyBiznes.pl, który jest liderem w usługach prawnych dla rynku e-commerce, zapewnia ochronę firmy i jej klientów. Patronem merytorycznym Legalnego Biznesu jest Kancelaria Prawna Hasik, Wiński i Partnerzy sp. p. z biurami we Wrocławiu i Warszawie.

 • W roku 2014 zostaliśmy także uhoronowani certyfikatem przyznanym przez serwis Legalny Biznes, przedstawiamy go poniżej.

certyfikat legalny biznes

''

AKCEPTOWANE FORMY PŁATNOŚCI

Abyś DROGI KLIENCIE nie musiał się martwić w jaki sposób dokonać płatności za zakupiony produkt dajemy Ci kilka możliwości:

 • Pobranie, czyli płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki
 • Zwykły przelew bankowy
 • Szybki przelew bankowy
 • Szybki przelew kartą kredytową
 • Zakupy ratalne w systemie SANTANDER CONSUMER BANK

''

RABATY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Wszystkim naszym klientom przy zakupie już powyżej 100 zł oferujemy możliwość negocjowania ceny oraz uzyskania rabatu na zakupione produkty, naszym stałym klientom oferujemy stałe rabaty uzależnione od wielkości obrotu, zapraszamy także do nawiązania stałej współpracy i uzyskania statusu "HURTOWNIKA", dzięki czemu można uzyskać atrakcyjne warunki handlowe.

Każdy klient ma możliwość otrzymać BON RABATOWY na kolejne zakupy. Wystarczy złożyć zamówienie w sklepie Mirat.pl na kwotę powyżej 1000,00zł i przy następnych zakupach pomniejszyć wartość zamówienia o rabat procentowy wskazany na bonie.

''

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kupując u nas towar klient podaje dane osobowe potrzebne do wysyłki zakupionego produktu (chyba, że sam zdecyduje inaczej). Nasi klienci, którzy założyli konto otrzymują dostęp do konta klienta i wszelkich informacji dotyczących zamówienia oraz informacji mailowych dzięki którym informowani są na bieżąco o aktualnych promocjach, aukcjach w sklepie czy nawet bardzo korzystnych wyprzedażach. Klienci, którzy nie zakładali konta otrzymują wszelkie niezbędne informacje drogą mailową.

DANE OSOBOWE NIE SĄ PRZEZ NAS UDOSTĘPNIANE INNYM FIRMOM ANI OSOBOM chyba, że klient zdecyduje się dokonać zakupu w systemie ratalnym. Wtedy to albo nam zleca przesłanie danych do firmy Santander Consumer Bank, lub sam kontaktuje się z bankiem.

Kontakt

Newsletter

Zapisz się do newslettera, by otrzymywać promocyjne oferty.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.